Czytamy razem z Małym Misiem – podsumowanie

Czytamy razem z Małym Misiem – podsumowanie

W dniu 12.05.2022r. w grupie Słoneczka odbyło się podsumowanie I Modułu Projektu czytelniczego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” – Czytamy razem z Małym Misiem. Czterolatki przez kilka miesięcy poznawały literaturę dziecięcą poprzez słuchanie czytanych książek w przedszkolu przez nauczyciela i zaproszonych gości oraz w domu przez rodziców. Miś gościł w kąciku czytelniczym grupy. Dzienniczek Małego Misia z zalaminowaną jego sylwetą, ze względu na pandemię, wędrował do domów dzieci i był uzupełniany nowymi ilustracjami. Nadeszła chwila by wspólnie go obejrzeć (chociaż niektórym przeszkodziła choroba) i porozmawiać, przypominając sobie te chwile ze świata literatury. Oczywiście nie mogło zabraknąć piosenki „Czytaj z misiem”.

Dziękujemy Rodzicom dzieci oraz wszystkim zaangażowanym Osobom w realizację Projektu.

mgr Zofia Polityło

 


Opis zdjęcia
Dzieci z grupy Słoneczka siedzą na dywanie i patrzą na Dzienniczek Małego Misia.

 

Opis zdjęcia
Na stoliku leżą karty z rysunkami z Dzienniczka Małego Misia grupy Słoneczka.