Czytamy razem z Małym Misiem – ŚPIĄCA KRÓLEWNA

Od października, dzieci z grupy Słoneczka i Motylki biorą udział w projekcie czytelniczym „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Realizację I Modułu Projektu „Czytamy razem z Małym Misiem” wsparło Centrum Aktywności Społecznej Urzędu Miasta Radomska. W dniu 19.11.2021r. przedszkolaki słuchały bajki pt.”Śpiąca Królewna” czytanej przez zaproszonego Gościa – Panią Naczelnik Wiolettę Marcinkowską, od której dzieci otrzymały upominki w postaci odblasków w kształcie misia i jabłuszka. Po przeczytaniu bajki, czterolatki rozmawiały z Paniami na temat jej treści, szczególnie zachowania bezpieczeństwa. W spotkaniu uczestniczyła pani Wicedyrektor PP nr 9 Marzanna Adamek, która z przedstawicielem dzieci, w imieniu pozostałych przedszkolaków wręczyła podziękowanie, a czterolatki potwierdziły je wielkimi brawami.

mgr Zofia Polityło

mgr Renata Dybka

Opis zdjęcia

Na zdjęciu widać zaproszonego Gościa czytającego dzieciom bajkę. Przedszkolaki siedzą tyłem na ławeczkach. W tle dekoracja z misiami na niebieskim materiale i książki stojące na pianinie.

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Słoneczka stoją z odblaskami wokół zaproszonego Gościa. W tle dekoracja na niebieskim materiale z misiami i książki stojące na pianinie.

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Motylki z nauczycielkami stoją wokół zaproszonego Gościa. W tle dekoracja na niebieskim materiale z misiami i książki stojące na pianinie.

Opis zdjęcia

Na zdjęciu widać zaproszonego Gościa trzymającego podziękowanie. Obok stoi Pani Wicedyrektor i nauczycielka. W tle dekoracja na niebieskim materiale z misiami i książki stojące na pianinie.