„Czytamy razem z Małym Misiem” w grupie Słoneczka

Dnia 14.10. 2022r. w Dzień Edukacji Narodowej w grupie Słoneczka rozpoczęła się realizacja Projektu czytelniczego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – moduł „Czytamy razem z Małym Misiem”. Książeczkę „Moje pierwsze bajki o przyjaźni”, bajkę pt. Dumbo czytał zaproszony gość – Mama Ignasia. Pięciolatki dowiedziały się, jak ważna jest wiara we własne siły i przyjaźń. Projektowi towarzyszy przedszkolny pluszak, którego dzieci wcześniej nazwały „Czytuś”. Pani przygotowała Dzienniczek Małego Misia, w którym znajduje się zalaminowane zdjęcie Czytusia. Będzie on wędrował do domów dzieci, by rodzice czytali im bajki.

Mgr Zofia Polityło

Opis zdjęcia

Mama Ignasia czyta przedszkolakom bajkę. Dzieci siedzą na dywanie.

Opis zdjęcia

Pięciolatki siedzą na dywanie. Nauczycielka prezentuje pluszowego misia i Dzienniczek Małego Misia. Obok niej stoi mama Ignasia.

Opis zdjęcia

Grupa Słoneczka stoi w sali przedszkolnej z mamą Ignasia i nauczycielką, która trzyma pluszowego misia i Dzienniczek Małego Misia.