DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE  „BIEDRONEK”

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „BIEDRONEK”

Dnia 24 stycznia w grupie „Biedronki” odbyła się długo wyczekiwana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Poprzez występ wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. 

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. 

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Monika  Grzejszczak – Barańska

Elżbieta Minecka