DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „SŁONECZEK”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.
W dniu 22 stycznia 2015  roku w grupie Słoneczek odbyły się te wspaniałe uroczystości. Przedszkolaki wraz z Paniami przygotowały programy artystyczne. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

DSC03081             DSC03082
Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.
Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.

Monika Kępa
Elżbieta Minecka