DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „MUCHOMORKACH”

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „MUCHOMORKACH”

,,Za każdy uśmiech twój”

W dniu 25 stycznia w grupie Muchomorki odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu Muchomorki również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły upominki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Rodzice zapewnili naszym szczególnym gościom jeszcze jeden prezent jakim był TORT.


Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków
!

    

mgr Jolanta Jaguścik