DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „MUCHOMORKACH”

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „MUCHOMORKACH”

4 lutego w grupie Muchomorki odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami- pachnącymi mydełkami.

Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez niezawodne mamy na słodki poczęstunek.

 

 

 

Jolanta Jaguścik

Anna Soboń

Magdalena Depta