DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „SŁONECZKACH”

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „SŁONECZKACH”

 

Dnia 13 stycznia 2017r. w grupie 3-latków B „Słoneczek”, odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”.

Przedszkolaki wspólnie z nauczycielkami przygotowały oprawę artystyczną dla miłych gości. Dzieci recytowały z serca płynące wiersze, śpiewały piosenki oraz prezentowały tańce. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Po części artystycznej były wspólne zabawy ze śpiewem oraz tańce. Następnie przyszedł czas na gorące życzenia i upominki dla drogich Babć i Dziadków oraz przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.

       

        

Był to wyjątkowy dzień w przedszkolu. Uroczystość ta sprawiła ogromną radość dzieciom oraz zaproszonym gościom.

 

Opracowały:

Agnieszka Żuk

Beata Wolska