DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „ZAJĄCZKACH”

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „ZAJĄCZKACH”

Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Zajączki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki . 
W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Dziadkowie uczestniczyli w różnych konkursach i zadaniach , co przyczyniło się do radości i uśmiechu na twarzach zaproszonych gości .
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Wanda Mortoń