Dzień Chłopaka w gr. Pszczółek

 

Dnia 4 października w przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki, m.in. upominki, dyplomy, medale oraz złożyły życzenia. Nie zabrakło też poczęstunku dla wszystkich dzieci. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Wszystkie przedszkolaki stoją na dywanie I tańczą do piosenki pt ” Krasnoludek”

Pprzedszkolaki stoja na dywanie. Z przodu stoja Chłopcy z dyplomami i medalami na szyi. Za nimi stoja Dziewczynki.

Dziewczynki wręczają chłopcom drobne upominki i składają życzenia

Dzieci siedzą  przy stole i zajadaja się przekaskami w postaci ciasteczek, flipsów i paluszków

Przedszkolaki siedzą na dywanie. Na środku rozłożona jest mata stop i rączek. Jeden z przedszkolaków wchodzi na mate i próbuje dotknąć maty odpowiednimi częściami ciała, nie tracąc przy tym równowagi. Reszta dzieci dopinguje.