DZIEŃ CHŁOPAKA W PSZCZÓŁKACH

Z okazji tego dnia niezwykłego,
Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego,
Humoru radosnego
I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.
I uśmiechu pogodnego
Na każdy moment życia.

30 września w grupie Pszczółki obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Święto to zaliczamy do szczególnych wydarzeń w przedszkolnym kalendarzu. Obchody uroczystości są wspaniałą okazją do integracji grupy,  pozwalają budować atmosferę życzliwości oraz czerpania radości ze wspólnej zabawy. Zgodnie z tradycją dziewczynki odśpiewały swoim kolegom uroczyste  „Sto lat” oraz wspólnie z Panią złożyły życzenia.  Później przyszedł czas na zabawy oraz słodki poczęstunek przy stoliczkach. Na koniec chłopcy otrzymali drobne upominki oraz muchy, które przygotowały dla nich nasze dziewczynki.


Na zdjęciu trzech chłopców siedzi na dywanie. Chłopcy uśmiechają się do zdjęcia. Każdy z nich ma na sobie papierową muchę. 
 

Dzieci siedzą przy stoliczkach i jedzą owoce.
 
Magdalena Depta