Dzień Dinozaura. Grupy młodsze

Jest wiele nietypowych i ciekawych świąt obchodzonych w przedszkolach. Jednym z nich, najbardziej lubianym przez dzieci jest Dzień Dinozaura. Wypada on 26 lutego. Z tej okazji pani Katarzyna Kułak-Górna, pani Beata Wolska i pani Magdalena Słomka przygotowały wiele atrakcji m.in zabawy muzyczno-ruchowe, przejście śladami dinozaurów, quiz czy  fotobudka. Zorganizowano również konkurs plastyczny pt. „Dinozaury”. W przygotowanie prac zaangażowało się wielu przedszkolaków, którzy z pomocą rodziców wykonali niesamowite prace. Powstała prawdziwa dinozaurowa wystawa. Zapraszamy do oglądania 🙂

Przedszkolaki bawią się do piosenki Jajko Przedszkolaki chodzą po śladach dinozaura Wręczenie dyplomów za pracę

Dzieci uczestniczą w zabawie muzyczno-ruchowej Przedszkolaki stoja z nagrodami i dyplomami