DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze a uśmiech zawsze gościł na ich twarzach.

1 czerwca dzieci z grupy „Jagódek” w przepięknych strojach uczestniczyły w pikniku „ Zagajnik u Skrzata”, który zorganizowany był przez pracowników Urzędu Miasta w Parku Świętojańskim. Zabawa rozpoczęła się przekazaniem  dzieciom klucza do miasta przez prezydenta. Na wszystkie dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Zabawę rozpoczęliśmy malowaniem twarzy w przeróżne ciekawe wzory.

Na zdjęciu widać cztery dziewczynki ubrane w stroje jagódek z pomalowanymi twarzami. W ręku trzymaja balony.

Zdjecie przedstawia dzieci siedzące za stołem, które wycinają schemat domków. W tle widoczny jest krajobraz parku.

Wzięliśmy udział w warsztatach u Pana Ważki, w zabawach organizowanych przez animatorów.
Na pamiątkę zrobiliśmy zdjęcia w Fotobudce. Wróciliśmy do przedszkola weseli, szczęśliwi trzymając w ręku kolorowe balony, watę cukrową lub popcorn.

Katarzyna Zasada