DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE ŻABEK


„Uśmiech dziecka największym skarbem…” – w „Żabkach” o tym pamiętamy i dla dzieci mnóstwo atrakcji mamy.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który przedszkolaki czekają cały rok. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, starałyśmy się naszym dzieciom umilić jeszcze bardziej czas spędzony w przedszkolu. Przygotowałyśmy wiele atrakcji. Dzieci bawiły się przy muzyce, brały udział w różnych zabawach, dekorowały balony. Największą jednak radość sprawiło malowanie twarzy. Dzieci zostały ponadto obdarowane drobnymi upominkami. Mamy nadzieję, ten dzień przedszkolaki zapamiętają jako udany, radosny i pełen wrażeń.

Opracowały: M.Kapica,B.Knop


Na zdjęciu dzieci z grupy Żabek z pomalowanymi buziami.