DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE ZAJĄCZKI

Dzień Dziecka to zawsze ważne wydarzenie dla naszych przedszkolaków. W tym roku grupa Zajączki uczciła ten dzień w pirackim stylu. Już po śniadaniu czekała na nas w sali niespodzianka- wielkie pudełko, w którym znajdowała się butelka z listem, mapa , pirackie czapki oraz kredki do malowania twarzy. Dzięki pomocy naszych pań przeobraziliśmy się w piratów i piratki, a następnie wyruszyliśmy w długą drogę w poszukiwaniu skarbu. Tego dnia przedszkolny plac zabaw zamienił się w wyspę piratów. W każdym z miejsc, które odwiedziliśmy czekały na nas zadania do wykonania oraz kolejne mapy wskazujące dalszą drogę. Wszystkie dzieci poradziły sobie wspaniale! Skarb został odnaleziony! Atrakcja na świeżym powietrzu okazała się strzałem w dziesiątkę i zabawą na 102. Ahoj przygodo!!!


Opis: Na zdjęciu są dzieci z grupy Zajączki. Przedszkolaki mają pomalowane twarze. Na głowach dzieci znajdują się pirackie czapki. Jedno dziecko trzyma w ręku skrzyneczkę ze skarbem. Dzieci znajdują się na placu przedszkolnym.

Magdalena Depta
Wanda Mortoń