DZIEŃ KOBIET

„Marzec wyjął grosik srebrny,                                                                            Teraz będzie mu potrzebny.                                                                                Do kwiaciarni Marzec pobiegł,                                                                  Kupić bukiet na Dzień Kobiet.”

„Dzień Kobiet” – to święto, które obchodzą wszystkie kobiety również te najmłodsze. Dlatego 8 marca w przedszkolu chłopcy z grupy „Zajączki” składali życzenia dziewczynkom oraz swoim paniom. Były również kwiaty, słodycze oraz upominki dla dziewczynek i chłopców. Nie zabrakło w tym dniu tanecznej muzyki, w rytm której bawiły się wszystkie przedszkolaki. To był mile spędzony dzień.

Wszystkim Kobietom tym małym i dużym, również składamy najlepsze życzenia z okazji „Dnia Kobiet” i dziękujemy rodzicom przedszkolaków za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Agnieszka Żuk, Wanda Mortoń

Na zdjęciu chłopcy stoją przed dziewczynkami z upominkami.

Zdjęcie przedstawia jak chłopcy wręczają dziewczynkom upominki.

Na zdjęciu dziewczynki i chłopcy z upominkami na tle dekoracji z kolorowymi kwiatami.