Dzień Kobiet w „Jagódkach”

Dzień Kobiet to święto, które poświęcone jest wszystkim kobietom na świecie. Dzień ten jest szczególnie ważny, ponieważ pozwala dzieciom na zrozumienie, jak ważne są kobiety w ich życiu i w społeczeństwie.
W tym roku chłopcy przygotowali wiele niespodzianek dla swoich koleżanek z grupy oraz Pań. Dziewczynki zostały obdarowane słodkimi upominkami i dyplomami a Panie pięknymi kwiatami.

Dodatkową niespodzianką dla dziewczynek w tym dniu, była wizyta w przedszkolnym gabinecie kosmetycznym. Mama Marcelka oraz Antosi, wykonywały dziewczynkom piękne, brokatowe tatuaże  oraz pomalowały na wybrany kolor ich paznokcie.

Każda dziewczynka, tego dnia otrzymała koronę w wybranym przez siebie kolorze.

Dzień Kobiet w przedszkolu był pełen pozytywnych emocji i ważnych przesłań. Przedszkolaki wykazały się ogromnym szacunkiem i miłością dla swoich nauczycielek i kobiet w ogóle. To wspaniałe uczucie, że dzieci w tak młodym wieku potrafią wyrażać szacunek dla innych i doceniać ich wkład w nasze życie.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia.

Beata Wolska

Anna Soboń