DZIEŃ KROPKI W „MISIACH”

W piątek 17 września w grupie Misie obchodziliśmy dzień kropki. Dzieci obejrzały bajkę o Vashti, układały różnorodne wzory z małych kropek rozwijając przy tym myślenie twórcze, a także doklejały brakujące kropki biedronce. Kolorowały misia i opowiadały co jeszcze można stworzyć z jednej małej kropki. Na koniec każde dziecko dostało dyplom za aktywny udział w zajęciach. Choć było nas mało doskonale się bawiliśmy.
Ewa Banaszek


Troje dzieci siedząc przy stoliku ogląda na laptopie bajkę „Dot day”


Troje dzieci siedzi na dywanie i układa różne wzory z małych kolorowych kropek


Dziewczynka przykleja brakujące kropki na biedronce narysowanej na czerwonym brystolu.


Chłopiec przykleja brakujące kropki na biedronce narysowanej na czerwonym brystolu.


Troje dzieci koloruje przy stoliku sylwetę misia wypełnioną kropkami.


Dziewczynka i dwoje chłopców stoją na dywanie trzymając w dłoniach dyplomy z okazji Dnia Kropki