DZIEŃ MAMY I TATY U „SŁONECZEK”

DZIEŃ MAMY I TATY U „SŁONECZEK”

W dniu 28.05.2019r. w grupie „Słoneczka” wszystkie mamy i tatusiowie przedszkolaków zostali zaproszeni na uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Celem uroczystości było wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne spędzanie czasu, okazywanie szacunku i miłości bliskim, doskonalenie umiejętności recytatorskich, wokalnych, wdrażanie do ruchu przy muzyce, pokonywanie nieśmiałości, kształcenie przynależności do grupy. Najpierw odbył się występ dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały rodzicom wiersze i piosenki oraz tańce. Chłopcy w okularach słonecznych zatańczyli do piosenki „Wymarzona”, a dziewczynki taniec z kolorowymi kwiatami do utworu „Chiquita”. Potem dzieci wręczyły upominki, które same przygotowały: kwiaty wyklejane bibułką dla mam i wykonane z papieru telefony komórkowe z SMS-em dla tatusiów. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem dla gości i dzieci.

Dziękujemy Rodzicom za przybycie i pomoc w przygotowaniu spotkania.

Nauczycielki:

mgr Zofia Polityło i mgr Agnieszka Żuk