DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE ZAJĄCZKI

Kochana Mamo, drogi Tato
Z okazji Waszego Święta,
za wczoraj i dziś, każdym czułem serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
– zdrowia, sił i codziennej radości –
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla nas trudy i starania
składamy dziś podziękowania

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu życzenia naszym mamom. Niecały miesiąc później – 23 czerwca obchodzimy dzień Taty i jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowaniu tacie za wszystko, co dla nas robi. Połączyliśmy te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem.
W tym szczególnym dniu przedszkolaki z grupy Zajączki wykonały dla swoich Rodziców piękne prezenty. Nie mogło również zabraknąć piosenek o Mamie i Tacie, wesołych tańców, ale przede wszystkim życzeń dla Kochanych Rodziców. Mimo, iż nie mogliśmy spotkać się w tym roku osobiście cały nasz występ nagraliśmy i udostępniliśmy naszym kochanym Rodzicom. Mamy nadzieję, że Wam się podobało…


Opis: Na zdjęciu znajdują się dzieci z grupy Zajączki. Przedszkolaki mają ręce uniesione w górze, a w ręku trzymają różowe pompony do tańca. Wszystkie dzieci są elegancko ubrane. W tle widnieje napis Dzień Mami i Taty oraz kolorowe kwiaty z papieru.

Magdalena Depta
Wanda Mortoń