DZIEŃ MAMY I TATY W KOTKACH

Dnia 08.06.2018 r. dzieci z grupy Kotki przygotowały dla swoich kochanych Rodziców uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. To wyjątkowe święto obchodziliśmy w Gospodarstwie Rybackim Folwarki. Przedszkolaki zaprezentowały swoim bliskim krótki program artystyczny przygotowany pod opieką nauczycielek. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy i piosenek, z uśmiechem i rozbawieniem oglądali tańce przygotowane na tę okazję. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Za wspaniałe popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw i radosnymi uśmiechami rodziców. Kiedy Kotki świetnie bawiły się na placu zabaw, tatusiowie piekli przy ognisku kiełbaski. Uroczystość przebiegła w ciepłej i serdecznej atmosferze. Na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.
Sporządziła:
Magdalena Depta