DZIEŃ MATKI W MALUCHACH

Dziękuję Ci mamo
za serca pogodę
a kiedy dorosnę
to Cię nie zawiodę!

W dniach 25, 26, 31 maja 2021r. w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości grupowe z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas których każda z grup zaprezentowała swój program taneczno- wokalno- recytatorski. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Przedszkolaki wręczyły w domach rodzicom wykonane własnoręcznie upominki.
Jolanta Jaguścik


Na zdjęciu dzieci z grupy „Słoneczka” trzymają prezenty dla rodziców. Dziewczynki siedzą, chłopcy stoją. W tle widać dekorację: czerwone serce ozdobione kwiatami oraz napis „Mamusiu! Tatusiu! Kocham Was!”

dav

Na zdjęciu znajduje się 12 osobowa grupa dzieci z wykonanymi upominkami.


Na zdjęciu jest 17 dzieci – 10 dzieci stoi, a 7 siedzi.
Każde z dzieci trzyma w ręku przygotowaną przez siebie laurkę dla swoich Mam.


Na zdjęciu stoją w półkolu dzieci z grupy „Smerfy”. W ręku każde dziecko trzyma czerwone serduszko.