DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

12.03.2016 odbył się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty. Duża grupa rodziców ze swoimi małymi pociechami odwiedziła w sobotnie przedpołudnie nasze przedszkole. Pracownicy przedszkola przygotowali na tą okazję wiele atrakcji, zarówno dla rodziców zainteresowanych placówką jak i dla ich dzieci.

DSC05923         DSC05928

DSC05889         DSC05878

Dorośli mogli m.in. obejrzeć przedszkolne sale, wysłuchać propozycji związanych z dalszą edukacją ich pociech, a także porozmawiać z opiekunami i panią dyrektor na temat rekrutacji w naszym przedszkolu. Rodzice mogli też zasięgnąć opinii specjalistów, tj logopeda i psycholog. Dzieci natomiast zapoznały się z przedszkolem i bawiły się wybranymi zabawkami. Dla swoich młodszych kolegów dzieci z grupy „Biedronek” wystawiły bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.
Opracowała:
Barbara Szewczyk