DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPACH MŁODSZYCH

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPACH MŁODSZYCH

Dnia 27 listopada 2017r. dzieci z grup młodszych uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny „Misia Bankusia”. Przedszkolaki wspólnie zaśpiewały piosenkę po angielsku „Teddy bear”. Następnie obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą misiów bajkowych oraz prawdziwych. Potem przyszła kolej na zagadki i konkurs wyjadania miodku, czyli przysmaku Kubusia Puchatka. Dzieci wspólnie bawiły się w „Starego niedźwiedzia” oraz tańczyły z misiami w rytm muzyki do piosenek: „Jadą, jadą misie”, „Pluszowy miś”, „Gumimiś”. Na koniec przedszkolaki miały możliwość obejrzenia bajki swoich dziadków pt. ,,Przygody Misia Uszatka”. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.
Maskotkę misia wypożyczył ESBANK Bank Spółdzielczy. Dziękujemy.

Opracowały:
Krystyna Foksowicz, Agnieszka Żuk