Dzień Przedszkolaka w grupach starszych

Dzień Przedszkolaka w grupach starszych

Dnia 20.09.2023r. dzieci z grup: Skrzaty, Słoneczka, Motylki, Jeżyki i Misie świętowały Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci spotkały się w holu przedszkola. Pani Dyrektor Anna Soboń złożyła przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia, a panie z Zespołu Grup Starszych: Joanna Ligęza, Beata Kowalska, Zofia Polityło, Jolanta Jaguścik, Dorota Kotlewska i Ewa Banaszek przygotowały dla nich różne zabawy. Koordynatorem była pani Krystyna Foksowicz. Przedszkolaki odgadywały zagadki, obejrzały film edukacyjny „Ala i Kodeks Przedszkolaka”, a potem odbyła się super zabawa. Dzieci tańczyły przy muzyce i bawiły się balonami. Później w salach mogły z koleżanką lub kolegą pomalować ciekawe kolorowanki.

Opracowała:
Zofia Polityło

Przedszkolaki z paniami bawią się w pociąg.

 

Przedszkolaki bawią się w pociąg.

 

Dzieci z paniami znajdują się w holu przedszkola.

 

Dzieci siedzą w holu przedszkola.