DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W „MISIACH” I „ZAJĄCZKACH”

Dnia 20 września dzieci z grupy Misie razem z Zajączkami obchodziły wspólnie Dzień Przedszkolaka. Brały udział w różnorodnych zabawach prowadzonych przez animatorkę, Panią Karolinę. W rytmie muzyki bawiły się z chustą animacyjną, przechodziły przez długi tunel, podrzucały balony. Bawiliśmy się razem w pociąg i inne zabawy taneczno – ruchowe. Na koniec, Pani Karolina podarowała każdemu dziecku balonowe pieski i miecze. Mamy nadzieję, że ten dzień sprawił naszym przedszkolakom dużo radości i frajdy.


Dzieci z grupy Misiów i Zajączków siedzą na dywanie w kole razem z animatorką. Słuchają muzyki.


Chłopiec z grupy „Misie” przechodzi przez długi, kolorowy tunel.


Dziewczynka z grupy „Zajączki” przechodzi przez długi kolorowy tunel. W tle, reszta dzieci stoi w pociągu czekając na swoją kolej.


Dzieci bawią się kolorową chustą animacyjną.


Dzieci bawią się kolorową chustą animacyjną, na której turlają się i podskakują kolorowe piłeczki.


Animatorka bawi się z dziećmi w pociąg. W zabawie uczestniczą również panie z grup.


Dzieci podrzucają kolorowe balony na środku sali.

Krystyna Foksowicz, Ewa Banaszek, Wanda Mortoń