DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W „MOTYLKACH”

Od wielu lat w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego .Tego dnia dzieci z grupy Motylków zostały zaproszone do MDK na spektakl pt. Urodziny Baby Jagi w wykonaniu grupy aktorów teatru Pinokio. Dzieci miały okazję do rozbudzania w sobie zainteresowania sztuką poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Przedstawienie zachwyciło młodych widzów. Największe emocje wywołały muzyka i gra aktorska. Wyjście wzbudziło wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym spektaklu.

Opracowanie :
Renata Dybka
Jolanta Jaguścik


Zdjęcie przedstawia grupę ,,Motylki” oczekującą na spektakl.