Dzień Świetego Walentego

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

Święto zakochanych zajmuje bardzo ważne miejsce w kalendarzu uroczystości szkolnych i przedszkolnych. Walentynki to wyjątkowy dzień, który świętowany jest nie tylko przez dorosłych, ale również dzieci.

14 lutego 2023 roku był dla czterolatków z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami. Zrobiły wspólnie wielką walentynk.e metod.a wydzieranki. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę. Dzień Walentynowy w grupie Pszczółek z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień uśmiechu  i miłych wrażeń.

Dzieci stoja przy stoliku u wyklejają serce metodą wydzieranki Dzieci ustawiły się do zdjęcia z wykonana przez siebie duża walentynką Dzieci siedzą przy stolikach. Nauczyciel trzyma pocztę walentynkowa Dzieci czekają na rozdanie walntynek Dzieci siedzą przy stolikach z uśmiechem.na twarzy, trzymając w rączkach walentynki, które dostały od cichego wielbiciela