DZIEŃ UŚMIECHU W „JAGÓDKACH”

Uśmiechajmy się na co dzień, gdyż z uśmiechem każdemu do twarzy. 

Dnia 4 października w naszej grupie było bardzo radośnie i wesoło, a to za sprawą wyjątkowego święta- Światowego Dnia Uśmiechu. Zabawy ruchowe, „śmieszne bajeczki”, których dzieci słuchały, taniec w parach „Podaj rękę koleżance” oraz różnego rodzaju zabawy plastyczne wprawiły wszystkich
w dobry nastrój i wywołały dużo uśmiechu na twarzy. Na zakończenie dnia dzieci otrzymały medale z uśmiechem.

„ Mały czy duży
niech zawsze pamięta,
aby jego buzia była
zawsze uśmiechnięta!”


Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzących na dywanie. Dzieci rysują na brystolu w kolorze niebieskim żółtą uśmiechniętą buźkę.


Na zdjęciu widać pięcioro dzieci siedzących na dywanie. Za nimi stoją dziewczynki, które trzymają w rękach karton z narysowana żółtą uśmiechniętą buzią. Każde dziecko jest uśmiechnięte. Na bluzkach mają przyklejony order uśmiechu. W tle widoczne są kąciki zabaw.

Katarzyna Zasada