Dziób dziób

W dniu 28.02.2022 dzieci z grupy 5-latki „A” Jeżyki uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pod tytułem „Dziób dziób” przygotowanym przez grupę teatralną przy Miejski Dom Kultury w Radomsku. Wprowadzenie dzieci w świat sztuki przynosi im wiele korzyści, rozwija wyobraźnię, a dla dzieci teatr jest rzeczywistością w której wszystko może się zdarzyć. Dzieci odczuwały wiele radości podczas oglądania przedstawienia.

(Na zdjęciu widać grupkę dzieci udającą się do Miejskiego Domu Kultury w Radomsku)

(Na zdjęciu widać dużą grupę dzieci zasiadających w sali kinowej MDK-u, czekają one na rozpoczęcie występu)

(Na zdjęciu widać odgrywające się przedstawienie)