GÓRA GROSZA W NASZYM PRZEDSZKOLU

GÓRA GROSZA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Nasze przedszkole po raz kolejny włączyło się w zbiórkę pieniędzy w ramach akcji Góra Grosza. Akcja trwała od 27 listopada do 2 stycznia 2018 roku.
Najlepsze co możemy dać dziecku to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozszerzać swoje pasje i zainteresowania. 70 tysięcy dzieci przebywających w opiece zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Korzyści z uczestnictwa to uświadomienie przedszkolakom, że oddając chociażby 1 grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.
W akcję chętnie zaangażowali się rodzice i najmłodsi przynosząc duże ilości najmniejszych nominałów o łącznej wartości 513,20 złotych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Za aktywne uczestnictwo w akcji charytatywnej dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Koordynator Akcji
D. Choróbska