„Hej kolęda, kolęda” w grupach młodszych

W dniu 14.01.2022r. w naszym przedszkolu czterolatki z grupy „Słoneczka” przedstawiły Jasełka, które przygotowały ze swoimi wychowawczyniami. Występ obejrzały dzieci z grup młodszych. Celem uroczystości było przybliżenie przedszkolakom tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, kształtowanie pozytywnych przeżyć dzieci, rozwijanie poczucia własnej wartości, doskonalenie umiejętności radzenia sobie z emocjami. Mali aktorzy wcielili się w role Świętej Rodziny, Aniołów, Pasterzy i Królów. Koleżanki i koledzy mogli usłyszeć różne kolędy i pastorałki, zobaczyć taniec aniołków. Występ zaszczyciła swoją obecnością Pani Wicedyrektor naszego przedszkola M. Adamek. Przedstawienie uświetniły piękne stroje aktorów.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów do występu.

mgr Zofia Polityło

mgr Agnieszka Żuk

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Słoneczka ubrane w stroje postaci z Jasełek stoją z nauczycielkami na tle dekoracji betlejemskiej szopki, gdzie znajduje się Maryja, Józef i dzieciątko – lalka na sianku w kołysce. Z boku znajduje się duża świerkowa choinka.

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Słoneczka ubrane w stroje postaci z Jasełek stoją na tle dekoracji betlejemskiej szopki z owieczkami. Z boku znajduje się duża świerkowa choinka. Jedna dziewczynka – Anioł stoi na środku przed pasterzami.

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Słoneczka ubrane w stroje postaci z Jasełek stoją na tle dekoracji betlejemskiej szopki z owieczkami. Z boku znajduje się duża świerkowa choinka. Trzej Królowie idą do stajenki . Przedstawienie oglądają przedszkolaki z innych grup.

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Słoneczka ubrane w stroje postaci z Jasełek stoją na tle dekoracji betlejemskiej szopki z owieczkami. Z boku znajduje się duża świerkowa choinka. Aniołki tańczą w kole, z białymi wstążkami. Występ oglądają przedszkolaki z innych grup.

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Słoneczka ubrane w stroje postaci z Jasełek znajdują na tle dekoracji betlejemskiej szopki z owieczkami. Z boku znajduje się duża świerkowa choinka. Aniołki klęczą w kole, z białymi wstążkami. Występ oglądają przedszkolaki z innych grup.