„Jagódki” mistrzami ekologii

Przedstawiciele naszej grupy ” Jagódki” , reprezentowały przedszkole na  IX Powiatowym Konkursie Ekologiczno –  przyrodniczym „Tajemnice przyrody” w PSP nr 5 w Radomsku. Zosia, Kornelia oraz Hania , pomimo olbrzymiego stresu oraz presji reprezentacji naszej placówki, spisały się dzielne, wspaniale radząc sobie z przeróżnymi zadaniami o treści szeroko rozumianej ochrony przyrody. Oprócz części teoretyczne, sprawdzającej zakres posiadanych wiadomości przez dzieci, Jury oceniało pracę plastyczno – techniczną, wykonaną wcześniej przez dziewczynki. Praca wykonana była z surowców wtórnych o tytule ” Drzewa z recyklingi” .

Sumując wszystkie zdobyte punkty w 8 konkurencjach, Jury oceniło uczestników , przyznając nam I miejsce.

Dziewczynki ze łzami w oczach, odbierały dyplom, nagrody personalne oraz nagrody dla przedszkola czyli książki o treści ekologicznej oraz piękną sadzonkę drzewko iglastego, które to w najbliższym czasie zostanie wkopane do naszego przedszkolnego ogródka, ciesząc oczy kolejnego pokolenia przedszkolaków.

Dziękujemy rodzicom Hani, Zosi oraz Korneli za nieocenioną pomoc przy udziale do konkursu.