„JAGÓDKI” ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ CHŁOPAKA

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. Z tej właśnie okazji udaliśmy się do pizzerii aby świętować razem z chłopami ich święto. Dzieci samodzielnie zamówiły pizzę , która następnie z apetytem palaszowaly, popijając pyszną lemoniadą.
W doskonałych humorach i z pełnymi brzuszkami, wróciliśmy do przedszkola gdzie czekały na chłopców piękne certyfikaty Super Chlopaka.
Ten dzień z pewnością zostanie na długo w pamięciach dzieci.

Beata Wolska
Katarzyna Zasada