„JAGÓDKI” W DRUKARNI

„JAGÓDKI” W DRUKARNI

12.09.2019r. grupa dzieci czteroletnich z naszego przedszkola wybrała się na niezwykle interesującą wycieczkę. Dzięki życzliwości rodziców jednego z naszych chłopców, mogliśmy zobaczyć miejsce, do którego nie każdy może się wybrać  a mianowicie do drukarni Braci Kamińskich. Był to czas spędzony miło i pożytecznie. Najpierw zobaczyliśmy gilotynę , przycinającą papier do formatu druku, a na etapie końcowym do pocięcia gotowych arkuszy drukowanych do właściwego formatu pracy. Ujęło nas zaangażowanie Pana oprowadzającego nas po drukarni, bo potrafił nawiązać kontakt z dziećmi.

Wiele zobaczyliśmy maszyn, których wielkość i szybkość pracy zaskoczyły dzieci. Dużo nam wyjaśniono i pokazano. Z drukarni  wyszliśmy zadowoleni, trochę zmęczeni, obdarowani samodzielnie wytłoczonymi kartkami z Logo firmy.

Dziękujemy za pomoc rodzicom w dotarciu  do drukarni.

 

Beata Wolska