JAK „STOKROTKI” PRZYGOTOWAŁY SIĘ NA JESIENNĄ POGODĘ

JAK „STOKROTKI” PRZYGOTOWAŁY SIĘ NA JESIENNĄ POGODĘ

21.11.2017r. przedszkolaki w grupie Stokrotek wykonały przeciwdeszczowe peleryny z worków foliowych. Najpierw trzeba było wyciąć otwory na głowę i na ręce, co nie było łatwe, ale z pomocą nauczyciela każde dziecko mogło to zrobić. Potem można było ozdobić swoją pracę, wycinając różne wzory z folii samoprzylepnej lub używając gotowych elementów. Tu pomysły były różne, więc każdy projekt był oryginalny. W ten sposób dzieci miały sposobność rozwinąć sprawność manualną i zrealizować swoje modowe pomysły. Na koniec powstałe stroje zostały zaprezentowane na wybiegu. Próby modelingu dzieci utrwalono na zdjęciach.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zgromadzeniu potrzebnych materiałów do tego przedsięwzięcia.

Zofia Polityło