Jaś i Małgosia chcą być szczęśliwi

W dniu 16.05.2022 odbyły się zajęcia w grupie 5-latki „A” Jeżyki pod tytułem „Wiem, że mogę liczyć na pomoc innych” w ramach projektu „Jaś i Małgosia chcą być szczęśliwi”. Jest to projekt poświęcony niwelowaniu przemocy wśród dzieci 5, 6-letnich. Zajęcia te miały za cel uświadomić dzieciom, że są osoby zarówno dorosłe jak i dzieci, które mogą służyć pomocą. Na koniec zajęć Jeżyki wykonały wspólnie album nawiązując do tematu zajęć.

(Dzieci siedzą przy stolikach, na których uszykowane są białe kartki i kolorowe kredki.)

(Na zdjęciu widać stojących chłopców i  siedzące dziewczynki , jedna z nich trzyma album.)

(Na zdjęciu widać wykonany album.)