Jesienne malowanie- konkurs plastyczny

Jesień to szczególna pora roku, która zasypuje nas całą paletą pięknych barw. Nic więc dziwnego, że kolory jesieni inspirowały małych artystów z naszego przedszkola do zilustrowania tej  pięknej pory roku. Na terenie naszego ogrodu odbył się  konkurs plastyczny, którego celem było uwrażliwienie na piękno barw jesiennych, rozwijanie umiejętności wykorzystania różnorodnych form i technik plastycznych oraz kreatywności dzieci. Za udział w konkursie uczestnicy otrzymali dyplomy.

Dwie dziewczynki stoją przy sztaludze. Znajduje się na niej jesienny obrazekGrupa dzieci trzymająca dyplomy stoi wokół ścieżki sensorycznej Grupa dzieci maluje przy sztalugach obrazy jesienne

 

 

 

 

Konkurs zorganizowano w ramach zadania z dziedziny- Edukacja Ekologiczna -Nasze Ekologiczne Pracownie w Publicznym Przedszkolu nr 9 im. Jasia i Małgosi w Radomsku.