JESIENNE SPACERY PSZCZÓŁEK

JESIEŃ to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych pejzaży. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, dlatego też nasze „Pszczółki,, wraz ze swoimi Paniami chętnie korzystają z codziennych spacerów. Dzieci podziwiają okolice przedszkola w jesiennej szacie oraz otaczającą przyrodę. Podczas naszych wycieczek z ciekawością obserwujemy zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią, np. opadające z drzew kolorowe liście. Nie zabrakło również fajnej zabawy . Dzieci zbierały „jesienne skarby” – liście, kasztany, które przez wiele tygodni będą ozdobą i materiałem do prac plastycznych w naszym kąciku przyrodniczym.

Magdalena Depta

Grupka dzieci wraz ze swoją Panią spaceruje w okolicy przedszkola. Dzieci ustawione są parami.

Przedszkolaki spacerują chodzikiem w pobliżu przedszkola. Wszystkie dzieci trzymają się kolorowego węża.