JESIENNY SPACER MISIÓW

Piękna jesienna aura sprzyja spacerowaniu, więc nasze Misie nie próżnowały i wyruszyły z przedszkola na spacer.

Było nas mało, ale radości nie było końca! Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego dzieci spacerując w parach trzymały się naszej gumy sensorycznej, aby nic nikomu się nie stało. Przez całą drogę od przedszkola do placu zabaw, maluchy obserwowały zmiany w przyrodzie jakie zachodzą podczas jesieni, opisywały kolory drzew a także rozmawiały z nauczycielem o tym jakie są oznaki jesieni. Zwieńczeniem naszego spaceru była chwila na zabawę na placu zabaw przy skwerku na ulicy Piastowskiej. Pod nadzorem nauczyciela dzieciaki korzystały z urządzeń na placu, zbierały kolorowe liście i uczestniczyły w zabawach z SIgumą. Do przedszkola wróciliśmy troszkę zmęczeni ale szczęśliwi.

Ewa Banaszek

Krystyna Foksowicz

Na zdjęciu widać nauczyciela i czworo dzieci stojących na trawie przy placu zabaw. Dzieci trzymają w rękach kolorowe liście. Za dziećmi stoi pani woźna. W tle widać budynki użytkowe.