Już wkrótce wakacje

W dniu 24.06.2022r. 4- latki z grupy Słoneczka uroczyście pożegnały rok szkolny 2021/2022. Zaśpiewały piosenkę pt. „Już wkrótce wakacje” i przypomniały zasady zachowania bezpieczeństwa w czasie wakacji: nad wodą, w górach, w lesie, w miejscu zamieszkania, w pobliżu urządzeń elektrycznych i maszyn rolniczych oraz na drogach. Pani Wicedyrektor Marzanna Adamek wraz z Wychowawczynią złożyły dzieciom życzenia wspaniałych wakacji i wręczyły dyplomy ukończenia grupy dla przedszkolaków oraz podziękowania dla Przedstawicieli Rady Rodziców, którzy przybyli na uroczystość.

mgr Zofia Polityło

mgr Agnieszka Żuk

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Słoneczka stoją w holu przedszkola, śpiewają piosenkę i machają rękami.

Opis zdjęcia

Dzieci z grupy Słoneczka stoją w holu przedszkola wraz z Wychowawczynią i Panią Wicedyrektor trzymają dyplomy ukończenia grupy.