KALENDARZ URODZINOWY

KALENDARZ URODZINOWY

Tradycją naszej grupy jest świętowanie urodzin. W tym roku za zgodą Rodziców kontynuujemy zabawy urodzinowe w grupie, tym bardziej iż są na nich wszystkie koleżanki i koledzy z grupy. Wtedy mały jubilat jest najważniejszy dla rówieśników, wszyscy składają mu serdeczne życzenia, śpiewają STO LAT, bawią się i tańczą.

10 stycznia wspólnie wykonaliśmy Grupowy Kalendarz urodzinowy

Po tym, jak dzieci przypomniały sobie pory roku, w jakich obchodzą urodziny, każdy przedszkolak miał za zadanie, odszukać świeczkę, na której widnieje jego imię oraz dzień urodzin. Następnie, wspólnie ustaliliśmy, ile kto ma na chwilę obecną lat i ile latskończy, gdy nadejdą jego kolejne urodziny.

Na koniec, świeczki zostały umieszczone na babeczkach z odpowiednimi miesiącami, począwszy od najstarszego, do najmłodszego Muchomorka.

 

 

Jolanta Jaguścik