Kim będziesz w przyszłości?

„Kim będziesz w przyszłości?” – to międzygrupowy konkurs plastyczny przeprowadzony w Publicznym Przedszkolu nr 9 im. Jasia i Małgosi w Radomsku w dniach 1-10.03.2023 r.

W konkursie uczestniczyły dzieci grup starszych tj. 5, 6-latków, a jego celem było zachęcenie do wyrażania własnych myśli i pragnień w twórczości plastycznej. Efektem twórczych działań przedszkolaków stała się wystawa prac plastycznych wykonanych przez grono pedagogiczne placówki z poszczególnych grup 5, 6-latków, a następnie wręczenie nagród – I, II, III miejsc oraz dwóch wyróżnień. Tak więc:

I miejsce zajęła grupa Kotki.
II miejsce przypadło grupie Skrzaty.
III miejsce dla grupy Jeżyki.
Dwa wyróżnienia – dla grup Smerfy i Motylki.

(Dekoracja z napisem "Kim będziesz w przyszłości?".)
(Prace grupy Kotki.)
(Prace grupy Skrzaty.)
(Prace grupy Jeżyki.)
(Prace grupy Motylki.)
(Prace grupy Smerfy.)
(Dzieci otrzymują nagrody.)

(Dzieci otrzymują nagrody.)