KONKURS EKOLOGICZNY W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU  NR 4

KONKURS EKOLOGICZNY W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 4

20 kwietnia 2015 roku odbyła się XX edycja konkursu ekologicznego pod hasłem „Czyste powietrze – skarb przyszłości”. Celem konkursu było rozwijanie wiedzy na temat zanieczyszczenia powietrza, kształtowanie poczucia odpowiedzialności oraz troski o czystość otoczenia, a także propagowanie idei ochrony przyrody. Na początku konkursu przedszkolaki oczarowały publiczność występami artystycznymi.
Po wysłuchaniu wszystkich recytacji jury udało się na naradę, a dzieci na słodki poczęstunek. Po zakończeniu obrad, jury ogłosiło wyniki konkursu.

Nasze przedszkole reprezentowali:
Hubert Klekowski z „Żabek” – II miejsce
Maja Wilk z „Żabek” – wyróżnienie I stopnia
Dorota Kowalczyk z „Muminków” – wyróżnienie I stopnia

Opracowanie:
Beata Kowalska
Barbara Knop
Barbara Szewczyk