KONKURS FOTOGRAFICZNY

W maju odbył się w naszym przedszkolu konkurs fotograficzny dla dzieci i ich rodziców pt. „ Piękne jest moje miasto”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna swojego osiedla, miasta oraz rozbudzenie w dzieciach zainteresowania fotografią,  zachęcenie do aktywności na świeżym powietrzu.
Do konkursu zgłoszono 32 zdjęcia. Oceny prac konkursowych dokonała komisja, której członkowie
po wnikliwych obradach i ocenie prac, przedstawiła wyniki:
Nagrodę specjalną zdobyła Zuzanna Buc z grupy „ Kotków”
Wyróżnienia przyznano dla:
Zofii Marek z grupy „Jagódek”
Fabiana Piwońskiego z grupy „Pszczółek”
Natalii Jurczyk z grupy „Kotków”
Julii Jurczyk z grupy „Zajączków”
Janka Dzwonek z grupy „Jagódek”
Tymona Choróbskiego z grupy „Jeżyków”
Wiktora Młynarczyka z grupy „Żabek

Wszyscy  uczestnicy konkursu otrzymali  dyplomy, nagrody.

Na zdjęciu widać pięcioro dzieci, które trzymają w rękach dyplomy za udział w konkursie. W tle jest kolorowa dekoracja przedstawiająca postacie bajkowe.

Na zdjęciu widać dziewczyknę, obok której stoi osoba dorosła- dyrektor. W drugim rzędzie widoczna jest grupa dzieci, które trzymają w ręku nagrody i dyplomy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przebieg konkursu.

Mirosława Tomczuk
Katarzyna Zasada