KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

W dniu 01.04.2015r. podczas uroczystości „Wielkanocne jajeczko” został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą ozdobę wielkanocną. Rodzice wraz z dziećmi, ochoczo włączyli się do zabawy konstrukcyjnej w domu. Prace w różnorodnych technikach, oceniało Jury złożone z nauczycielek przedszkola. Komisja dokonała oceny prac biorąc pod uwagę: estetykę wykonania, wkład pracy autora, oryginalność pomysłu i przyznało: I miejsce Maja P, II miejsce Zuzanna P. i Patrycja G., III miejsce Julia M. i Nikola K. Wyróżniono również dwoje dzieci: Krzysztof P. oraz Natalia P. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Sponsorem nagród był sklep „Smyk”.

20150330_084543          20150401_105619
Konkurs to wspaniała okazja do wykonania wielu symboli, które w tradycji i zwyczaju ludowym wiążą się z okresem poprzedzającym Święto Zmartwychwstania Pańskiego.

Dziękujemy za udział w konkursie, życząc dalszych sukcesów.

Beata Wolska