KONKURS PLASTYCZNY – „WIOSENNE MALOWANIE”

12 maja 2015 roku odbył się w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Radomsku konkurs plastyczny „Wiosenne Malowanie”. Tematem obecnej edycji tego konkursu stała się „Wiosna w ogrodach Ojców Franciszkanów”. W konkursie wzięły udział dzieci z radomszczańskich przedszkoli, tworząc prace plastyczne odzwierciedlające piękno architektury zieleni tychże ogrodów.
Wstęp do twórczych działań plastycznych stanowił program artystyczny w wykonaniu dzieci z grupy 5,6-latków „Jeżyki” oraz 4-latków „Biedronki”, przygotowany przez nauczycielki : Danutę Choróbską, Dorotę Majzner oraz Barbarę Kabzińską.
Scenografię przedstawienia opracowały i przygotowały nauczycielki: Dorota Kotlewska, Monika Kępa, Danuta Choróbska, Dorota Majzner.

DSC04402              DSC04403

DSC04404              DSC04408

Jury w składzie: Damian Grabarczyk, Agnieszka Rakowska, Elżbieta Minecka przyznało wyróżnienia:

Amelia Wysogląd z PSP nr 1

Laura Garbiec z PP nr 6

Nikola Balickiej z PSP nr 3

Jakub Cichoń z PP nr 4

Kacper Kubik z PS

Oliwia Andrzejczyk z PSP nr 5

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

DSC04409              DSC04411

DSC04413               DSC04414