Konkurs recytatorski pt. „Łamijęzyczkowe przygody”

We wtorek 7 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku rozpoczął się Festiwal Pięknej Mowy. Jednym z jego elementów był konkurs recytatorski pt. „Łamijęzyczkowe przygody” z inicjatywy Publicznej Specjalistycznej Poradni „Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka” w Radomsku. Festiwal trwał dwa dni. We wtorek odbywały się przesłuchania dzieci, a w środę oglądaliśmy występy absolwentów Poradni oraz wysłuchaliśmy prelekcji na temat rozwoju mowy. Milenka, Marcel i Oliwier spisali się znakomicie – otrzymali dyplomy i upominki. Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej placówki!

Na zdjęciu widać dziewczynkę recytującą wiersz przez mikrofon. Na zdjęciu widać chłopca, który recytuje wiersz przez mikrofon. Na zdjęciu widać chłopca, który recytuje wiersz przez mikrofon.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która odbiera nagrodę i dyplom za udział w konkursie. Zdjęcie przedstawia chłopca, która odbiera nagrodę i dyplom za udział w konkursie. Zdjęcie przedstawia panią wygłaszającą prelekcję o rozwoju mowy

Zdjęcie przedstawia troje stojących dzieci, które brały udział w konkursie recytatorskim. Zdjęcie przedstawia dziewczynkę trzymającą dyplom i upominek za udział w konkursie.