KOTKI W URZĘDZIE MIASTA

KOTKI W URZĘDZIE MIASTA

Dzieci z grupy ,,Kotki” z Przedszkola Nr 9 im. ,,Jasia i Małgosi” w dn. 27.02.2019 r. uczestniczyły w wycieczce do Urzędu Miasta Radomska. Spotkały się z prezydentem J. Ferencem, przewodniczącym rady miasta R. Dębskim, zastępcą prezydenta J. Belką. Dzieci zadawały wiele pytań dotyczących różnych dziedzin życia. W większości dotyczyły one pracy urzędników ale również prywatnych spraw m.in. zainteresowań, marzeń i planów na przyszłość. ,,Kotki’’ spotkały się również ze skarbnikiem, były w wydziale: edukacji, inwestycji, podatków. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe gadżety z logo miasta oraz słodycze. Po powrocie do placówki przelały swoje spostrzeżenia i wrażenia na papier wykonując interesujące prace plastyczne.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

B. Kowalska

M. Tomczuk