„KOTKI” Z WIZYTĄ W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT W RADOMSKU

„KOTKI” Z WIZYTĄ W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT W RADOMSKU

Na przełomie października i listopada 2019r zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzicami do zbiórki karmy oraz koców dla psów i kotów z radomszczańskiego schroniska. Zebraliśmy mnóstwo prezentów dla zwierząt, za co serdecznie DZIĘKUJEMY.

W sobotę 14.12.2019 r. wychowankowie z grupy „ Kotków” wraz ze swoimi rodzicami wybrali się do schroniska w celu przekazania darów. Przy okazji dzieci zwiedziły schronisko i wysłuchały opowieści jak ono funkcjonuje, jak dba się i leczy zwierzęta. Wychowankowie zapoznali się również z zasadami adopcji zwierzęcia, któremu można stworzyć bezpieczny dom z kochającymi właścicielami. Wiadomo, że taka decyzja musi być bardzo przemyślana, ponieważ jest podejmowana na kilkanaście lat.

 

 

 

Opracowała

M. Tomczuk

B. Kowalska

D. Kotlewska